Příští zápas

Olomouc nestačila na Chomutov

Olomoučtí se nemohou odlepit ze dna tabulky

SKUP OLOMOUC 2:9 Oxyworld Baník Chomutov

Olomoučtí futsalusté vstoupili do zápasu velice dobře. Kdy bránili od půlky a čekali na příležitosti které soupeř dovolí. Dostávali se dost velmi slibný šanci, které bohužel nebyly proměněny. Hosté otevřeli skóre v 6. minutě Danielem Klímou a pokračovali na konci prvního poločasu. Druhém poločase olomoučtí změnili styl hry, protože chtěli s výsledkem něco udělat. Hra byla více otevřená a předávala se z jedné strany na druhou. To se projevilo v počtu brankových příležitosti a skóre na výsledkové tabuli. Hosté začali stále více a více využívat chyb domácích a navyšovali svůj náskok. Domácím futsalistům se podařilo v závěru výsledek korigovat alespoň dvěma brankami v hostující síti na konečné skóre 2:9. Těšíme se na vás opět za 14 dní proti soupeři z Brna Žabinským Vlkům, kdy utkání odehrajeme na HALE UP OLOMOUC. #jsmeskup

Ohlasy aktérů:

Jakub Řičica (Vedoucí SKUP Olomouc): "První poločas jsme odehráli skvěle, bohužel se nám na to nepodařilo navázat. Neproměňovali jsme vyložené tutovky a přečíslení. Dostali jsme góly po našich individuálních chybách. Výborný výkon podali naši kluci z juniorky, pro které jsou tyto zápasy velké zkušenosti. Musíme se pořádně nachystat na Ústí."

Daniel Klíma (Chomutov): “První poločas byl hektický, bohužel jsme se přizpůsobili hře soupeře, a to nás sráželo. Můžeme být rádi, že při nás stálo štěstí. Podržel nás i skvělý Honza Nejedlý, který pochytal nebezpečné protiútoky. Ve druhém poločase jsme zlepšili pohyb a i zakončení a zaslouženě bereme tři body.”

Branky: 35. Brázdil (Lošťák), 40. Škoda – 6. Klíma Daniel, 20. Klíma Daniel (Doleček), 22. Klíma Daniel, 30. Doleček (Nejedlý), 32. Krok, 33. Gedeon (Doleček), 38. Schreiner (Gedeon), 38. Klíma Daniel (Koleček), 39. Schreiner (Klíma Daniel)

SKUP Olomouc, z. s.: Kalina, Filipský – Masopust, Lapčík, Lošťák (K), Škoda, Langer, Křižák, Kmínek, Brázdil
Trenér: Janečka Martin

Oxyworld Baník Chomutov: Nejedlý, Klíma Bohumil – Schreiner, Klíma Daniel, Doleček, Gedeon, Krok, Vlach, Kasal (K), Jelínek
Trenér: Břič Jan

Rozhodčí: Kliner Jan, Petr Zdeněk, Rygl Luboš