Oficiální stránky futsalového oddílu

Příští zápas

*KAPITÁN LOŠŤÁK ŘÍDIL HATTRICKEM PRVNÍ LETOŠNÍ VÝHRU SKUP*

Olomoučtí konečně urvali body!

Ve 14. kole 1. Futsalového ligy přivítali domácí SKUP futsalisty z Olympiku Mělník. Domácí do utkání vstupovali s dvěma novými akvizicemi, kterými byly brankař Marek Kalina a Roman Bala. Oba zmiňovaní se velkou měrou podíleli na výborném týmovem výkonu domácího týmu.
Do první půle nastoupil tým okolo hrajícího trenéra Martina Janečky ve velkém tempu, které umocnila i zaplněna bystřická hala, která od začátku táhla domácí futsalisty za vítězstvím. V prvním dějství jsme mohli vidět velké množství krásných futsalových situací. Hostující tým byl taktéž velmi aktivní, ale proti byl vždy skvěle chytajici Kalina.
Do druhé půle vstoupili domácí ještě lépe, než do půle první a díky hattricku domácího kapitána Lošťáka se vždy SKUP drželo minimálně o branku před svým soupeřem.
Domácí tým také skvěle zvládl hru proti pěti. Kaňkou na včerejším utkání tak byly tři červené karty, jedna pro domácí a dvě pro hostující tým.
Všem fanouškům mnohokrát děkujeme za podporu a budeme se na Vás těšit za dva týdny proti Kadani (26.1 - 20:30).
#jsmeskup

OHLASY:

Jakub Řičica (Vedoucí): „Dneska jsme začali sérii pro nás velmi důležitých zápasů. Konečně se na nás usmálo i štěstí. Proměňovali jsme šance a urvali jsme první vítězství. Chtěl bych kluky moc pochválit za dnešní výkon. Věřím, že nás dnešek nakopne a předvedeme tyhle výkony i v dalších zápasech."

Jaromír Ježek (Mělník): „Prohráli jsme si to sami, soupeř hrozil jen ze standardek a z výhozu do druhého vápna. To, co my neproměníme za šance, je velká smůla. Nechápu, jak se nám povedlo si dát tři vlastní góly a dostat dvě červené karty. Za stavu 3:2 jsme měli odskočit na 4:2, místo toho to je 3:4. Zápas jsme podcenili a i výsledek podle toho dopadl.”

Branky: 8. Machytka (vla.), 19. Lošťák, 25. Gabčo (vla.), 29. Lošťák (Brázdil), 30. Lehner (vla.), 37. Lošťák (Kalina) – 10. Vokoun (Gabčo), 21. Vokoun (Gabčo), 21. Ježek (Jakub Sváta), 30. Matěj Sváta (Vokoun), 40. Ježek (Vokoun)

Karty:   25. Tilkeridis (OLO), 32. Kalina (OLO) – 19. Jakub Sváta (MEL), 19. Abrham (MEL), 22. Matěj Sváta (MEL)   29. Tilkeridis (OLO) – 32. Matěj Sváta (MEL), 37. Abrham (MEL)

SKUP Olomouc, z. s.: Kalina – Lapčík, Bala, Lošťák (K), Brázdil, Janečka, Minx, Kmínek, Tilkeridis
Trenér: Janečka Martin

SK Olympik Mělník: Bouška, Šanda, Bukhvak – Vokoun (K), Gabčo, Sváta Jakub, Sváta Matěj, Abrham, Machytka, Ježek, Lehner, Chalupa
Trenér: Němec Jakub

Rozhodčí: Radim Čep, Tomáš Slanina, Jan Kliner