Oficiální stránky futsalového oddílu

Příští zápas

*DOMÁCÍ FUTSALISTÉ NA ZKUŠENÉHO SOUPEŘE NEVYZRÁLI*

Slávia nás v Bystřici přehrála...

V rámci posledního kola první půle základní části 1. Futsal ligy přivítali Olomoučtí futsalisté ve svém bystřickém azylu pražskou Slavii. Od utkání se očekávala těžká bitva s mnoha góly, jako tomu bylo v posledním měření sil ve Velké Bystřici, které rozhodl až 20 vteřin před koncem hostující kapitán (6:7).

Utkání již od začátku však naznačilo, kdo bude v dnešním zápase úspěšnější. Ačkoliv herní převaha zde nebyla tak cítit ani z jedné stran, hostující dokázali efektivně využít všechny golové situace a domácí měli bohužel v zakončení smůlu. Do kabin se šlo za výsledku 2:5. Do druhého poločasu chtěli Olomoučtí vnést svoji tradiční hru založenou na vysokém napadání a tvrdém dostupování soupeře. To se jim dařilo v první části druhé půle, poté však soupeř znovu zapnul na vyšší otáčky a v pohodovém náskoku se držel až do konce utkání.

Za zmínku také stojí dvě červené karty pro domácí hráče, kteří bohužel neudrželi nervy na uzdě.

Sezóna se nám nyní na pár týdnů položí do zimního spánku, ale nezoufejte, již 4.1 nás čeká venkovní utkání proti Helasu a od týden později (12.1 - 20:30) zápas proti Mělníku.

#jsmeskup

OHLASY:

Martin Janečka: Kvalita utkání odpovídala poměrům v českém futsale. Pod vedením zkušeného tria rozhodčích se z utkání stala typická česká bramboračka.

Antonín Hrdina (hráč Slavie): "Věděli jsme, že nás tady čeká soubojový zápas, myslím si, že jsme k tomu dobře přistoupili, rychle nastříleli branky a zvládli jsme to, až na pár taktických chyb v závěru prvního poločasu. Jedenáct tři je dobrý výsledek, odjíždíme odsud spokojení. Věřím, že sérii výjezdů uzavřeme úspěšně příští týden v Ústí. Už se všichni těšíme na domácí zápasy."

Branky: 18. Tilkeridis, 19. Šipka, 34. Lapčík – 7. Ševčík, 7. Hrdina, 9. Kmínek (vla.), 10. Křemen, 13. Míča, 26. Ševčík, 26. Havrda, 31. Ševčík (10 m kop), 31. Křemen, 36. Kuchta (10 m kop), 37. Hrdina

Karty:   22. Tilkeridis (OLO) – 18. Havrda (SLA)   31. Tilkeridis (OLO)   34. Kočiš (OLO)

SKUP Olomouc, z. s.: Javorski – Lapčík, Kočiš, Brázdil, Janečka Martin, Šipka, Langer, Zrník, Kmínek, Tilkeridis (K)

SK Slavia Praha: Žežulka, Vondráček – Brychta, Sandetskyi, Havrda, Ševčík, Tsopa, Míča, Kuchta, Homola (K), Vaktor, Hrdina, Kodatskyi, Křemen

Rozhodčí: Gasnárek, Petr, Štipčák