Oficiální stránky futsalového oddílu

Příští zápas

*PRVNÍ BOD DO TABULKY S HOŘKOU PŘÍCHUTÍ*

Olomouc získala první body do ligové tabulky!

V sedmém kole nejvyšší futsalové soutěže hostil olomoucký tým svého soupeře z Ústí. Do utkání lépe vstoupili hosté, kteří otevřeli skore utkání.

Do poločasu však domácí dokázali stav vyrovnat.

Do druhé půle nastoupili domácí futsalisté s vervou urvat utkání na svou stranu a rychle se dostali do dvougoloveho náskoku. Hostující tým však během powerplay dokázal v posledních dvou minutách srovnat utkání na konečných 4:4.

Fanouškům děkujeme za podporu a těšíme se na Vás 17.11 v utkání proti mistrovské @skinterobalplzen ✊

V příštím kole zajíždíme na půdu @zabinsti_vlci_brno . Pro více info k výjezdu nás kontaktujte do zpráv!

#jsmeskup

OHLASY:

Kminek Filip: Neproměňovali jsme šance. Hosté měli štěstí a dali gól skoro ze všech situací co mohli. Bylo to utkání plné emocí.

Martin Dlouhý: “Velmi bojovné utkání, které s futsalem nemělo moc společného. Po poločasové remíze, kdy oba celky využili svou standardní situaci, vstoupila do druhé části Olomouc lépe, kdy odskočila na rozdíl dvou gólů. Museli jsme reagovat hrou bez gólmana, ve které se nám podařilo vyrovnat na konečných 4:4. Po velmi dlouhé cestě jsme s bodem spokojeni.”

Branky: 20. Šipka, 21. Kmínek, 22. Brázdil (Janečka), 33. Janečka – 9. Zápotocký Jaroslav (Vobořil), 30. Gajdoš (Šebek), 37. Gajdoš (Zápotocký Jiří), 39. Zápotocký Jiří (Vobořil)

Karty:   13. Kmínek (OLO), 18. Tilkeridis (OLO) – 8. Šebek (RUL), 36. Vobořil (RUL)

SKUP Olomouc, z. s.: Javorski – Lapčík, Kočiš, Brázdil, Janečka, Šipka, Zrník, Kmínek, Tilkeridis

FC Rapid Ústí nad Labem: Džudža, Skokan – Čapek, Chalupa, Šebek, Zápotocký Jiří, Zápotocký Jaroslav, Gajdoš, Vobořil, Vonderka, Dlouhý

Rozhodčí: Gasnárek, Jurča, Štipčák